Miesięczne archiwum: Październik 2011

Kalkualtor kredytowy pko

  Bank PKO BP zadowala swoich klientów szerokim wyborem produktów, zaczynając od lokat bankowych kończąc na kredytach hipotecznych. Ponadto aby ułatwić im wybór kredytu dostosowanego do możliwości klientów, na swej stornie internetowej dostępny jest kalkulator kredytowy pko. Wiele osób zapewne spotkało się już z narzędziem internetowym jakim jest kalkulator kredytowy pko. Dla tych którzy nigdy… Czytaj dalej »

Inwestycja w złoto – lepsze od lokaty?

Złoto to nie tylko symbol bogactwa, ale także dla wielu metoda lokowania funduszy, działająca na kształt lokaty inwestycyjnej. Popularność tego surowca spowodowana jest utrzymującym się od 2 lat wzrostem jego wartości. Czy fakt, że złoto przechowuje wartość majątku pozwoli mu wzbić się na wyżyny współczesnych metod pomnażania pieniędzy? Inwestycja w złoto – metodą na trudne… Czytaj dalej »

Oblicza zdolność kredytową Sam.

Nie wszyscy wiedzą, że zdolność kredytową można obliczyć samodzielnie. Nie są to obliczenia, równe wyliczeniom bankowym ale mogą wspomóc naszą decyzję o zaciągnięciu pożyczki. Wielu ludzi decyzje o zaciągnięciu pożyczki pochopnie wybierając bank, który znajduje się na przykład blisko naszego domu. Natomiast nie wiele z tych osób orientuje się, że w sieci istnieją narzędzia, które… Czytaj dalej »

Produkty strukturyzowane

Produkty strukturyzowane stają się w ostatnim czasie żywym tematem do dyskusji. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się narzędzi finansowych na polskim rynku. Mimo zapobiegliwości i inwestycji w lokaty jesteśmy bowiem coraz bardziej skłonni do alternatywnych sposobów pomnażania kapitału. W najprostszym tłumaczeniu produkty strukturyzowane to instrument inwestycyjny, który składa się z dwóch elementów – obligacji… Czytaj dalej »

Pożyczki hipoteczne

Potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel? Posiadasz także zabezpieczenie w postaci hipoteki? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Jest nim pożyczka hipoteczna. Jest to kredyt, który zabezpieczony jest hipoteką z założoną księgą wieczystą. Sprawdź gdzie najtaniej dostaniesz pożyczkę hipoteczną! Większość banków ma prawo do samodzielnego ustalania warunków na których przydziela pożyczek hipotecznych. Istnieją jednak ściśle określane ramy przyznawania… Czytaj dalej »