Lokata w Meritum banku kusi

W ostatnim czasie banki miały ewidentną tendencję do tego aby dawać swoim klientom możliwość otwarcia lokaty na krótki okres czasu. Z tego szablonu wyłamał się jednak Bank Pocztowy, który oferuje dzisiaj depozytariuszom lokatę opiewającą na 36 miesięcy.

Jest to jednak bardzo długi okres zamrożenia środków finansowych. Porównanie lokat bankowych w ostatnim czasie wypada względnie blado. Okazuje się bowiem, że nie dość, że nie mamy co liczyć na lokaty o określonym oprocentowaniu to dodatkowo musimy zadowolić się depozytem, który nie oferuje dłuższego czasu lokacji niż pół roku. Anki ewidentnie mają jednak związane ręce, bowiem muszą dostosować się do warunków rynkowych. Są jednak instytucje , które starają się obalać pewne mity. I tym bankiem w kwietniu bieżącego roku był Meritum bank. Co ciekawe tak długa lokata nie nakłada na nas obowiązku braku możliwości zerwania depozytu. Możemy to zrobić w dowolnie wybranym przez siebie momencie.   Lokata w Meritum banku oprocentowana jest na poziomie 4,17%. To więcej niż oferują dzisiaj pozostałe instytucje finansowe. Dodatkowo w ofercie meritum banku w dalszym ciągu możliwy jest rachunek oszczędnościowy, którego oprocentowanie równe jest 3,5 5. Maksymalny depozyt jaki można na nim trzymać to kwota o wartości 200 tysięcy złotych. Meritum bank w ostatnich dniach chciał pokonać konkurencje.

Wybitnie wysoko oprocentowana lokata to nie jest jego jedyna propozycja. Otóż klienci mogą dzisiaj również korzystać z kredytu dla firm. Mieszkańcy Gdyni , którzy interesują się finansami i ekonomią mogą wziąć udział w sympozjach oraz warsztatach organizowanych przez bank. Do tej pory ów bank znany był jedynie z atrakcyjnych lokat. Dzisiaj stara się zdobyć nasze zaufanie także na innych polach. Czy mu się to uda? Czas pokaże!