Miesięczne archiwum: Marzec 2012

Lokaty progresywne

Lokaty bankowe to jeden ze sposobów zarówno na oszczędzanie jak również zarabianie pieniędzy. Aby lokaty były opłacalne należy umiejętnie wybrać zarówno ofertę banku jak również rodzaj lokaty bankowej. Istnieje wiele rodzajów lokat bankowych ostatnio jednymi z najbardziej popularnych są lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek, jednak zapominamy również o lokatach, które mogą przynieść jeszcze większe zyski,… Czytaj dalej »

Porównanie najlepszych lokat bankowych

Lokaty bankowe nie od dziś służą nam jako jeden ze sposób na skuteczne oszczędzanie pieniędzy. Dzięki nim nasze oszczędności same na siebie zarabiają. Naszym zadaniem jest jedynie wpłaceniu środków na depozyt. Jednak, która lokatę wybrać aby przyniosła nam jak najwięcej zysków? Banki oferują wiele rodzajów lokat bankowych. Warto więc przyjrzeć się nieco bliżej tym najbardziej… Czytaj dalej »

Kalkulatora lokat bankowych

Słowa takie jak oprocentowanie, kapitalizacja, lokata progresywna lub inne pojęcia związane ściśle z bankowością, mają to do siebie, że wielu klientów obchodzą one tyle, co zeszłoroczny śnieg. Dla klienta liczy się zysk. Rzucanie procentami daje co prawda jakiś obraz przyszłego zarobku, jednak najlepiej jest wyliczyć rezultat inwestycji w złotówkach. Taką możliwość daje korzystanie z narzędzia… Czytaj dalej »