Miesięczne archiwum: Marzec 2013

Lokata optymalne dla każdego

Lokata optymalna jest rodzajem lokaty bankowej, która powinna być dobra dla każdego, słowo optymalny to inaczej dostosowują się do wszystkich. Sprawdźmy więc jakie zyski może przynieść lokata optymalna oraz jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę depozytu. Banki mają nam do zaoferowania wiele rodzai lokat, które przedstawią nieco odrębne sposobny pomnażania naszych oszczędności, dzięki temu niemal każdy może… Czytaj dalej »

Bank BGŻ od jakiegoś czasu prowadzi

Bank BGŻ od jakiegoś czasu prowadzi iście wzmożone, intensywne działania, które mają za zadanie zainteresować konsumentów różnymi produktami bankowymi. Do 26 marca bank promuje lokatę strukturyzowaną, która uzależniona jest od stawki WIBOR. Reasumując jej oprocentowanie jest zmienne, uzależnione od postanowień Rady Polityki Pieniężnej. Jak wiadomo w ciągu ostatnich miesięcy RPP sporo namieszała pod względem oprocentowania… Czytaj dalej »

Lokata bankowa w banku Meritum

Każdy , kto otworzy dzisiaj konto zarabiające w Meritum Banku może liczyć na preferencyjne warunki na swojej lokacie bankowej. Dzisiaj większość banków łączy takie przywileje z otwarciem rachunku. Jest to zabezpieczenie dla banku i wyższe oprocentowanie dla klienta. Większość takich lokat opiewa na pół roku lub na 12 miesięcy. Zapraszamy do lektury! Lokata bankowa w… Czytaj dalej »

Niestety nie zastąpiły lokat bez podatku belki a ich żywot jest raczej policzony

Od listopada ubiegłego roku rada polityki pieniężnej systematycznie obniża stopy procentowe co oczywiście niemal natychmiast skutkuje obniżaniem przez banki oprocentowania lokat bankowych. To oczywiście zmniejsza atrakcyjność rynku lokat bankowych, ponieważ na przykład o wiele wyżej są oprocentowane obligacje skarbowe i jeżeli na przykład sytuacja na rynku lokat się nie zmieni to być może część klientów… Czytaj dalej »