Miesięczne archiwum: Wrzesień 2011

Ceny mieszkań idą w dół!

Drugi kwartał 2011 roku niesie dla potencjalnych nabywców mieszkań pozytywną informację. Ceny mieszkań idą w dół za pośrednictwem wzrostu podaży na rynku mieszkaniowym. Powodem tych rewolucji jest również wznowienie tych inwestycji, które zostały zatrzymane z powodu kryzysu gospodarczego. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Związek Banków Polskich, banki w ciągu ostatniego roku udzieliły 57 tys.… Czytaj dalej »

Moje oszczędzanie

Chcesz zdywersyfikować swoje źródło dochodów? Marzysz o inwestycjach, które zapewnią Ci byt?Jeżeli posiadasz nadwyżki finansowe to wszystko przed Tobą. Od dziś możesz rozpocząć inwestowanie. Jeżeli jednak nie posiadasz wolnych środków to sprawdź jak je pozyskać! Jednym z najbardziej irytującym powiedzeniem jest hasło „nie da się”. Jak wiadomo dla chcącego nic trudnego. Osoby, które chciałyby zaoszczędzić… Czytaj dalej »

banki zabezpieczają karty

Karta płatnicza pozwala na podejmowanie gotówki z bankomatu lub dokonywanie bezgotówkowych płatności za towary i usługi. Nikogo już nie trzeba namawiać do jej posiadania, bo wygodę, jaką zapewnia nam „plastik” wszyscy znamy. Ofert proponowanych przez banki jest mnóstwo. Wybierając konkretną kartę płatniczą, z konkretnego banku, biorąc pod uwagę wiele jej atrybutów, musimy uwzględnić zabezpieczenia kart… Czytaj dalej »