Miesięczne archiwum: Czerwiec 2012

Najlepsze lokaty bankowe

Lokaty bankowe występują pod postacią kilku różnych depozytów. Oczywiście najbardziej znaną jest lokata terminowa, która opiewa na określony czas i procent. Jest to podstawowa wersja depozytowa. Na dzisiejszym rynku depozytowym figuruje jednak znacznie więcej różnego rodzaju lokat, które są pomieszane z innymi produktami bankowymi. Najlepsze lokaty bankowe mogliśmy zakładać w przeciągu ostatnich dwóch lat kiedy… Czytaj dalej »

Gdzie po najlepsze lokaty bankowe?

Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku finansowych trudno jest podjąć dobrą decyzję inwestycyjną. Czas niepewności na giełdach powoduje spadek cen akcji. Wartość złota wydaje się być mocno przeszacowana i kruszec ten w ostatnich miesiącach traci na wartości. Dlatego też trudno zdecydować się, gdzie ulokować własne nadwyżki finansowe. Jednak na czas niepewności mamy w zasadzie… Czytaj dalej »

Najlepsza lokata

Najlepsza lokata to z pewnością lokata z najwyższym oprocentowaniem. Jak wybrać tę najkorzystniejszą spośród wielu możliwych? Prawie każdy bank działający na naszym rynku oferuje kilka rodzajów lokat, łatwo policzyć ze daje to szerokie pole manewru inwestowania. Jak wybrać najlepszą lokatę bankową? Takie pytanie zadaje sobie każdy przyszły inwestor. Aby pomóc nam w poszukiwaniach najlepszych lokata… Czytaj dalej »